„Greenery“ v srdci Londýna

Autor: Pantone

Barvu letošního roku „greenery“ dle koncernu Pantone není třeba představovat. Rádi bychom vám však ukázali její aplikaci v bytě „Outside In“, který vytvořil Pantone společně s Airbnb.

Tato společnost zprostředkovává služby v oblasti ubytování, můžete ubytování nabídnout nebo si je objednat. Nabízí cestu za jedinečnými cestovatelskými zážitky, ať již jde o přenocování v apartmánu, na hradě, nebo měsíční prázdniny ve vile, a to v mnoha cenových úrovních, ve více než 65 tisících městech a 191 zemích světa.

A jaký tedy je interiér podle PANTONE 15-0343?

Na začátku je třeba zdůraznit, že nejde pouze o zelenou barvu, ale o filozofii a koncept, které jsou založeny na vitalitě a harmonii s přírodou. I když vstup poznáte dle barvy velmi jednoduše – již na dveřích najdete odstín greenery s přesným označením. Pak následuje malá recepce, která vypadá jako les, a nechybějí ani zvuky ptactva. Skleník s živými rostlinami slouží jako jídelna a volně stojící vanu obklopuje řada živých rostlin. Ani ložnice není řešena standardně. Jeden typ lůžka má čelo s popínavými rostlinami, druhá postel vypadá jako stan, kde rostliny také nechybějí. Splynutí s přírodou je prostě hlavní téma!

Jestliže vám foto nestačí, vyzkoušejte naživo – jedna noc vyjde zhruba na 6300 Kč.

www.airbnb.cz

www.pantone.czzpět na seznam