Design, který zahřeje

Autor: hothot radiatory

Otopná tělesa jsou ve většině případů pouze funkčním prvkem. Někdy to dospěje dokonce tak daleko, že jsou i velmi nevzhledná a klient nebo designér je chce zakrýt. To není ideální pro funkci samotného tělesa, protože tím v menší či větší míře zamezuje prostupu tepla do místnosti. Teplý vzduch musí proudit, což se dost často řeší větracími mřížkami v horní části. A jsme zase u vzhledu, estetiky a řešení detailů a jejich zpracování.

Často se také stává, že interiérista ani otopná tělesa neřeší. Buď si na to netroufá, nebo pozapomene. V obojím případě to není správně! Otopné těleso, ať chceme, nebo nechceme, je součástí interiéru, a jestliže není ve všech místnostech podlahové vytápění, prostě tam být musí.

Zkusme se na to podívat zcela jinak. Udělat z radiátoru dekorativní prvek. Není třeba se obávat složitých technických návrhů a propočtů. Na to jsou jiní odborníci. My máme na mysli typy deskových těles, jako je Velvet Picture. Jedná se v podstatě o plochy, na které vybereme grafiku, která se na ně natiskne. Tato tělesa se instalují jak horizontálně, tak i vertikálně a mají dva typizované rozměry. Tím to ale nekončí. Lze je vyrobit také na míru dle vámi dodaného rozměru. Jediné, co je potřeba ještě dodat, je grafika v dostatečné tiskové kvalitě. Grafika může být jak klasická fotografie, tak i počítačově upravená či ručně vytvořená a následně naskenovaná. Vybírat samozřejmě lze i z různých fotobank, kde jsou tisíce motivů. Zde je vše již ve vaší režii a požadavcích zadavatelů. Velmi dobře působí také kombinace uni barvy a loga, například ve firemních prostorech, hotelech, restauracích apod.

Nepotřebujete dekoraci – stačí vám radiátor!

Radiátor Velvet Picture je na vodní ohřev.

Veškeré technické dotazy vám rádi zodpoví specialisté ve společnosti HOT HOT Exclusive.

Showroom BRNO: 722 118 181

Showroom PRAHA: 722 605 050

www.hothotradiatory.czzpět na seznam