Dokonalý mat

Autor: RETA

Povrchy s vysokým leskem se pomalu loučí, což je patrné z řady zahraničních výstav. Vlna matu se postupně dostává i k nám a tento typ materiálu je stále více žádaný.

Klasické materiály s matným povrchem mají velkou nevýhodu – a to jsou viditelné otisky prstů, jež jsou patrné hlavně na tmavých plochách. Tento nedostatek řeší revoluční materiál POLARIS. Na dotek je hladký a působí téměř jako keramický. Jeho velkou předností je vysoká odolnost proti mechanickému poškrábání a teplu a také proti zanechávání otisků prstů. Unikátní kombinace trvanlivosti a sametového vzhledu dodává POLARIS až téměř futuristickou přitažlivost. Představuje ideální volbu pro ultramoderní projekty, kde je důležitý nejen vzhled, ale také snadná údržba a dlouhodobá odolnost.

Obsáhlá barevná škála materiálu POLARIS se skládá z deseti trendových odstínů: její extrémní matnost je zvýrazněna pěti studenými tóny a pěti teplými odstíny. Z hlubin černé směřuje až po jasnou bílou. Přechází odstínem písku po jemně perlové nebo šedé odstíny.

Při své variabilnosti je materiál POLARIS vhodný jak na pracovní plochy, tak i k doladění svislých ploch hlavně v kuchyňský sestavách. Pro pracovní plochy lze zvolit kompaktní variantu 10 mm nebo 12 mm. Je možné si vybrat desku s černým jádrem nebo s jádrem v barvě povrchového dekoru. Na skříňky, dvířka a další lze použít tenké HPL POLARIS o tloušťce 0,9 mm nebo 1,2 mm, a to s různými barevnostmi jádra.

S HPL s povrchem POLARIS od firmy Abet Laminati se vám již nikdy nestane:

• že byste měli svoji pracovní plochu poškrábanou

• že budete plochy leštit od otisků prstů

• že po rozpáleném hrnci budete muset vyměnit celou desku

• že se materiál odštípne nebo praskne

Materiál POLARIS je ideální pro náročné realizace a prostory s denním využitím.

Laminát POLARIS patří do sortimentu značky Abet Laminati.

Tuto značku dováží do České republiky a Slovenské republiky společnosti RETA a. s

www.reta.cz

www.abetlaminati.comzpět na seznam