Klasika i originál PVC podlahoviny GREENLINE & WHITELINE

Autor: vpodlahy

Na sklonku loňského roku přišla společnost V-PODLAHY na trh s novou kolekcí bytového PVC s názvem Greenline & Whiteline. Kolekce prošla velkou změnou a najdete v ní nyní mnoho originálních dekorů, které jen tak někde nenajdete a které se stanou dominantou opravdu každého interiéru.

Samozřejmě že sem patří i klasické dekory, jako je imitace dřeva či kamene, nás však zaujaly dekory jako patchwork a motiv džínoviny. Jestliže tedy máte chuť s podlahovou krytinou experimentovat, je na to pravá příležitost.

Dekorativní povrch však není jediné, co nás na tomto materiálu zaujalo. PVC podlahovina Greenline a Whiteline je specifická především v tom, že na spodní straně je nalepena tenká textilní vrstva Luxatex®. Luxatex® je odolný měkký textilní podklad podlahoviny vhodný pro přímou pokládku na tvrdé podlahy s mírnou nerovností na povrchu. Ušetří čas i peníze, které se jinak musí investovat do vyrovnání a broušení povrchu podlahy. Díky kvalitnímu a flexibilnímu podkladu jsou zvlnění a pukliny přirozeně překryty. Při chůzi také účinně redukuje okolní hluk a přináší větší tepelnou pohodu. Jedinečná ochrana horní vrstvy PUR usnadňuje také pravidelnou péči o podlahovinu, neboť chrání proti poškrábání, vlhku a je prevencí proti skvrnám a nahromaděným nečistotám.

Technické informace Greenline:

Třída zátěže: 23 – 31

Celková tloušťka 4,00 mm

Nášlapná vrstva: 0,40 mm

Šíře: 2, 3 a 4 m

Délka role: 22 m

Záruka: 15 let

Kročejový útlum: 17 dB

Technické informace Whiteline:

Třída zátěže: 23 – 32

Celková tloušťka 2,80 mm

Nášlapná vrstva: 0,40 mm

Šíře: 2, 3 a 4 m

Délka role: 30 m

Záruka: 15 let

Kročejový útlum: 17 dB

 

V-PODLAHY, s.r.o.

Na Hrázi 1603

755 01 Vsetín

infolinka: 800 505 059

e-mail: architekt@vpodlahy.cz

www.vpodlahy.cz

Pobočky: Vsetín, Ostrava, Brno, Olomoc, Praha, Ústí nad Labem, Pardubice, Plzeňzpět na seznam