Luxusní záležitost Arti-Pelam

Autor: Ing. Iva Bastlová Dis

Požadavky klientů jsou různé stejně jako představy designérů. Představy o estetice, typu materiálů i jeho použití jsou velmi rozličné. Čím více různých druhů materiálů znáte, tím můžete klienta více zaujmout a vytvořit opravdu jedinečný interiér. Mezi zajímavé, netradiční, i když v zahraničí velmi používané materiály patří Arti-Pelam od německého výrobce Homapal. Jedná se o lamináty, jež mají na povrchu speciální koženku a vytvářejí tak opravdový vzhled kůže. Tato kolekce obsahuje 14 různých typů v neutrálních odstínech a různých strukturách. Barevná škála je zvolena tak, aby zapadala do současných trendů – od jemné béžová až po temnou ocelově
modrou.
Mezi další výhody materiálu Arti-Pelam patří, že se snadno udržuje, je odolnější a cenově dostupnější než pravá kůže. Navíc se dodává ve velkých formátech, a tak není problém s obložením stěn či výplněmi vestavných skříní. Použít se však dá i na různé solitéry, ideální je do prestižních kanceláří, recepcí a jednacích prostor.
Zmínit musíme i tu výhodu, že je Arti-Pelam odolný vůči UV záření a při výrobě se používá minimum chemikálií. Tyto lamináty totiž neobsahují formaldehyd v souladu s DIN EN 717-1. Nemusíte se bát komplikovaného zpracování. Tento materiál nepotřebuje speciální nástroje, opracovává se na běžných strojích.
Arti-Pelam značky Homapal dodává do České republiky společnost DUET CZ, s. r. o.
www.homapal.de
www.duet.cz
Jestliže máte zájem o vzorkovník, kontaktujte zástupce společnosti
Ing. Vladimír Zahálka , tel.: 777 755 297

Bc. Milan Zahálka, tel.: 777 755 295zpět na seznam