Materiál, který nastartuje fantazii

Autor: SIBU

Jestliže milujte netradiční materiály a rádi tvoříte originální interiéry, tak teď zbystřete. Představujeme dekorativní fólie SIBU. Nejde však o jen tak obyčejné fólie, které slouží k aranžování. Fólie SIBU mají špičkovou kvalitu, protože byly vyvinuty speciálně pro dekoraci interiérových stěn, barů, sloupů, koupelen, dveří, nábytku, interiérů obchodů. Využívají se v módním průmyslu, na architektonické a výstavní plochy apod. Dalo by se říci, že nabízejí téměř neomezené možnosti použití jak v privátních, tak i ve veřejných interiérech. Aplikovat je lze na velké plochy nebo jen na menší části, jako akcenty a doplňky velkých solitérů. Jejich velkou výhodou je množství dekorů, respektive kolekcí. Fólie imitují různé povrchy jako zrcadlo, kov, kůži, sklo, dřevo, beton a jiné nebo mají vlastní dekor. Vybírat můžete z těchto základních řad:

Leather Line kožená fólie vyrobená z PU

Deco Line zrcadlová fólie a metalické fólie

Structure Line imitace povrchů kov, beton, dřevo a jiné

Multistyle vysoce ohebné fólie na sloupy

Acrylic Line akrylátové fólie s odolností vůči oděru

Punch Line/3D perforovoné fólie s 3D vzory

SIBU Glas vysoce oděruodolné fólie zalité v akrylátu

Translucent Line průsvitné fólie

Wood Line imitace různých dřevodekorů s reálnou strukturou a metalickými pásky

Jejich další předností je snadná aplikaci. Standardně se vyrábějí se ve variantě s lepidlem (tedy jako samolepicí fólie) nebo bez něj. Od tří kusů je možné objednat také variantu s magnetickým povrchem (kombinace magnetické fólie s kovovou deskou), což nabízí další možnosti použití hlavně v multifunkčních prostorech, kde je třeba rychle změnit celkový styl a účel interiéru. Navíc je každá deska na vrchní dekorativní straně chráněna tenkou fólií, která se strhává až po dokončení. Při běžné aplikaci není potřeba žádný protitah (což je například u laminátů nutností), dekorativní fólie SIBU nepnou podklad – výjimkou je pouze lepení v lisu. Na řezání fólie stačí ulamovací nůž, možné je použití i formátovací pily, vrtačky, laseru atd. Takže není třeba žádné speciální zařízení pro zpracování tohoto materiálu.

Základní pravidla pro opracování:

Dekorativní fólie SIBU řežeme vždy ze strany dekoru Při aplikaci dodržujeme dilatační spáry až 3 mm Čistíme pouze mýdlovou vodou Zaujal vás tento materiál? Napište si o tištěný katalog nebo vzorky.

info@www.sibu-design.cz

Více na www.sibu-design.czzpět na seznam