Nejen reklamní plocha

Autor: Atlas

Při řešení veřejných prostorů jako jsou obchody, je třeba přistoupit k volbě materiálů, a provedení reklamních ploch, kde bude provozovatel obchodu upozorňovat na své zboží. Jestliže hledáte pro vizuální komunikaci profesionální úrovně něco zajímavého, máme pro vás osvědčený typ. Jedná se o systém T-board, jenž je vytvořen z hliníkových profilů různé šíře, do kterých se pomocí speciálního silikonového pera vypne potištěná tkanina. T-board slouží k výrobě širokého spektra rozměrových variant jednostranných i oboustranných transparentů, které lze zavěsit na stěnu, vytvořit z nich podhled nebo postavit volně do prostoru. Specialitou jsou nepravoúhlé tvary reklamních ploch nebo možnost ohýbání profilů, úplným vrcholem pak jsou 3D poutače, jakým je například velmi populární kostka určená k zavěšení ke stropu. S nainstalovanými LED zdroji světla, jimž jsou profily přizpůsobeny, je možné vyrobit dokonalou světelnou reklamu, která vyniká velmi čistým a precizním provedením. Celkový estetický dojem je navíc umocněn tím, že z čelního pohledu překrývá vypnutá tkanina prakticky celý nosný profil a reklamní motiv zasahuje až do úplného kraje poutače. Kromě značné rozměrové flexibility s důrazem kladeným především na velké formáty je další velkou předností T-boardu snadná montáž, potažmo aktualizace motivů.

Výměna čelních ploch

Čelní plocha je vyrobena ze speciální textilie, na ní je natištěn motiv a k ní poté přišito silikonové pero. Když chcete v obchodě či jinde změnit motiv, stačí vyrobit pouze novou čelní plochu – textil, a ta je pak jednoduše srolována a zaslána přímo na místo instalace k zákazníkovi, který výměnu provede během několika minut sám. Není třeba investovat jakékoli další prostředky do externího servisu. Původní motiv je samozřejmě kdykoli opětovně použitelný, například pro periodicky se opakující sezónní akce.

Nejen do obchodů

Systém T-board se neosvědčil pouze v obchodech, výborně slouží i v dalších veřejných interiérech, jako jsou restaurace, hotely, nebo dokonce letištní haly. Také je skvělým pomocníkem na veletrzích a výstavách, kde reklamní plochy vyložení září, ale přitom neoslňují. Zmínit můžeme i využití v privátních interiérech. Pomocí T-boardů lze snadno připravit originální nástěnnou dekoraci do obývacího či dětského pokoje, chodby nebo pracovny. Nápadům na další využití se meze nekladou!

T-boardy vyrábí česká společnost Atlas AG

www.t-board.cz

www.atlas-ag.czzpět na seznam