veletrh WOOD-TEC

Autor: wood-tec

místo konání: Brněnské výstaviště BVV

datum konání: od 31. 10. do 3. 11. 2017

Nejen výrobce nábytku, ale i designéry interiérů a nábytku bude zajímat doprovodný program v pořadí již 15. ročníku mezinárodního veletrhu pro dřevozpracující a nábytkářský průmysl WOOD-TEC. Hlavní část doprovodného programu se letos opět odehraje ve WOOD-TEC ARENĚ. Poprvé se tento koncept objevil v roce 2015 a setkal se s velkým ohlasem u návštěvníků, kteří mohli načerpat novinky z oboru a spojit tak návštěvu veletrhu se vzděláním. Vystoupí odborníci z Mendelovy univerzity v Brně a hovořit se bude v jednom bloku o trendech v oblasti interiérů z veletrhů Interzum, Salone del Mobile a IMM.

V letošním roce zažije svou premiéru exponátová soutěž WOOD-TEC Award. Vystavovatelé tak získají možnost vyzdvihnout své novinky, zajímavá řešení nebo inovativní produkt. Vítěz bude vyhlášen hned první den veletrhu. Soutěž bude mít dvě kategorie a komise pro každou z kategorií bude složena ze zástupců profesních asociací, vysokých škol a odborných médií.

Jedná se o nejdůležitější veletrh pro dřevozpracující a nábytkářský průmysl v České republice a na Slovensku. Právě česko-slovenská koncepce je nosnou myšlenkou pro rok 2017.

www.bvv.cz/wood-teczpět na seznam