Více než 120 vzorků na jednom místě!

Autor: Scéna

Nepřeháníme, tolik různých ukázek materiálů bylo k vidění v expozici Scéna: Inspirace & Trendy, která byla již čtvrtý rok doprovodným programem veletrhu Design Shaker. Ve vstupní hale 2 si mohli návštěvníci osahat a detailně prohlédnout řadu zajímavých látek, materiálů na výrobu nábytku, tapet, doplňků a solitérů uskupených do 4 stylů.

HARMONY

Zde dominoval kromě řady přírodních materiálů a prvků s motivem rostlin model vertikální zahrady kombinované s akváriem. K vidění byly lamináty s pravou dýhou i vlněné koberce v neutrálních odstínech.

SMART

V této sekci si mohli návštěvníci prohlédnout nejen materiály, ale i radiátor s originálním potiskem či kolekci vypínačů. Zajímavostí byl laminát Lumiphos, který ve tmě svítí, a nové akustické vinylové dílce.

CULTURAL

Tady každého upoutaly materiály s výraznými dekory, jež spojovala barevnost či motiv. Velký ohlas měla křesla, netradiční potahové látky, osobitý ventilátor z bambusu či retro radiátor v syté oranžové barvě.

POETIC

Zde hrály prim dekorační a potahové látky v pastelových odstínech, úžasné metrážové koberce příjemné na dotek, lesklé kovolamináty a několik kolekcí tapet. Nechyběla ani pohodlná křesílka.

Za zmínku jistě stojí, že prestiž a obliba veletrhu jdou nahoru. To dokazuje i počet návštěvníků, kterých bylo více než 35 tisíc, což je oproti loňskému ročníku nárůst o 24 %.

K expozici vyšla také brožura se všemi vystavenými materiály. Ta byla součástí minulého magazínu. Jestliže jste jej nedostali, můžete si brožuru stáhnout zdarma na tomto odkazu:

http://www.scena-inspirace-trendy.cz/data/soubory/43_brozura_scena_2017.pdfzpět na seznam