Svítidla se šarmem aneb světlo tvoří atmosféru

Nedávno jsme se potkali s Janou a Michalem Leporisovými, kteří provozují e-shop Lumizo se zajímavými svítidly. První, co nás napadlo, bylo zeptat se: „Jak jste se k tomuto oboru vlastně dostali?“

Celý projekt vznikl v momentě, kdy jsme se rozhodli zařídit náš nový byt svítidly, která by byla tak trochu jiná, netradiční, nadčasová, neokoukaná, zkrátka originální. Brzy jsme však zjistili, že nabídka na českém trhu není příliš velká, což je vlastně škoda. Začali jsme se dívat do zahraničí, které se pro nás stalo inspirací.


VĚTŠINA ZNAČEK, KTERÉ ZASTUPUJETE, JSOU ZE SKANDINÁVIE. MÁTE V SORTIMENTU I JINÉ?
Dovážíme například svítidla značky Vitamin, kterou založili před více než deseti lety bratři Chris a Andy Vernallovi. S nimi jsme se potkali na veletrhu a hned na nás zapůsobili svou energií.


KDYŽ SE ČLOVĚK PODÍVÁ NA VÁŠ E-SHOP IHNED POCHOPÍ, ŽE NEJDE O KLASICKOU NABÍDKU VŠEHO MOŽNÉHO, ALEO PEČLIVĚ VYBRANÉ KOUSKY. CO VÁS K TOMU VEDLO, NENÍ TO U NÁS BĚŽNÉ.
Naším největším přáním je, aby se pro zákazníky stal web inspirací a našli zde nejen to, co hledali, ale třeba i něco navíc, něco, co přinese radost a dodá energii do dalších dnů. Vždyť to by právě světlo mělo splňovat! 

www.lumizo.czzpět na rozhovory