Jak jde čas se skly Lacobel/Matelac...

Autor: AGS

Barevné preference se mění během života každého z nás. Když se narodíme, vidíme jen některé z barev. Po čase, když se náš zrak zcela vyvine, začneme je škatulkovat mezi „oblíbené“  a „neoblíbené“.Vliv oblíbenosti barev není však jen subjektivní záležitost.To, co vidíme kolem sebe a co se děje kolem, nás velmi ovlivňuje. Na to reagují trendy, která pak ovlivňují preference konečného spotřebitele. To vědí i ve společnosti AGC Glass Europe, a proto letos představili nové kolekce barev. Ty jsou jemné, elegantní, lehce zapudrované, prostě trendové! 


TŘI LINIE BAREV: CLASSICS, TRENDIES A EXCLUSIVES


Linie Classics obsahuje nadčasové barvy, například White Soft a Black Classic. Linie Trendies zase představuje přírodní tóny, které jsou nyní módní, včetně odstínů typu Green Soft, Green Sage a Red Terracotta. A nakonec linie Exclusives tvořená stříbřitými, metalickými nebo jemně třpytivými barevnými odstíny, které nabízí výhradně AGC. Nejnovějším přírůstkem této linie jsou Lacobel Copper Metal a Lacobel Brown Starlight, které perfektně doplňuje Matelac Brown Walnut. Lacobel a Matelac lze úspěšně kombinovat s nejrůznějšími materiály jako je dřevo, kámen nebo kov.

MYCOLOUR BY LACOBEL AND MATELAC* – BARVA ŠITÁ NA MÍRU VAŠEMU PROJEKTU
Chcete vytvořit barvu dle vlastního požadavku a zároveň využít výhody průmyslové výroby? AGC nabízí exkluzivní službu „MyColour by Lacobel and Matelac“, která umožňuje architektům, designérům a investorům získat individuální barevné odstíny na objednávku v objemu minimálně 200 m2. Lze tak vytvářet obklady stěn  nebo nábytek jedinečného barevného odstínu, který se perfektně hodí pro koncepci projektu nebo firemní značku. Stejnou průmyslovou technologií jako jsou vyráběna standardní lakovaná skla je zajištěna kvalita a dokonalá jednolitost barvy.

www.yourglass.comzpět na seznam