Vývoj nových dekorů je cesta

Autor: Radka Laštovková

Trendy jsou zvláštní téma. V naší rychlé době se mění bleskově a někdy je ani nestačíme zaznamenat. Dříve to byla otázka generací, dnes záležitost měsíců. Globální svět a rychlý přenos informací změnily dobu i vnímání věcí kolem nás. Jsou lidé, kteří trendy plně následují, i tací, jež je zcela ignorují. Ať je to tak či tak, prostě tu jsou a budou.Vývoj nových dekorů je složitá věc, musí navazovat na kolekci minulou a dívat se současně i do budoucna. Musí odpovídat současným představám a zohledňovat návaznost na ostatní materiály a styly. Nesmí šokovat, musí oslovit. Volba je to zodpovědná, významná a také velmi riskantní. Osloví vás nová kolekce a jaká to vlastně je?Nová kolekce Trends 16/17 je dokonalým spojením DŘEVA, KAMENE a KOVU. Doplňuje největší kolekci Kronospanu – Kronodesign s jedenácti novými moderními dekory dřeva, šesti reálnými kovy a deseti dekory pracovních desek.


JE ROZDĚLENA SE NA TŘI SMĚRY:


NORDIC
Pod vlivem krásy a jednoduchosti severského a skandinávského designu.
Tlumené pastelové tóny, elegantní přírodní dřevěné dekory – minimalismus, funkčnost, krása. Severský design znamená přírodní materiály a jasnou, klidnou atmosféru, útulnost a užívání si funkčnosti.


METROPOLITAN
Kvůli rostoucí popularitě černých a šedých dřevěných dekorů jsme se zaměřili na to, jak se žije ve městech a co obnáší pojem metropole.
Tmavé, jednobarevné dřevěné dekory, broušený hliník a beton – to jsou povrchy, které je možné označit jako mužné, náladové a přitažlivé.


LUXURY
Ve znamení mramoru, bronzu a mědi – luxus ničím nešetří. Elegantní, hřejivé teplo letokruhů, okázalost kůže a vznešenost kamene. Nabízíme komfort, radost, extravaganci, odpočinek, pohodu a život na vysoké noze! 


Pro vzorky, další informace o výrobcích či technické specifikace prosím kontaktujte Kronospan CR, spol. s r. o., nebo navštivte naše webové stránky
www.kronospan-express.com.zpět na seznam