Xeno2 - naturální strohost

Autor: Geberit

Německá značka Keramag ze skupiny koncernu Geberit je již více než 110 let synonymem pro nadčasový design, estetiku spojenou s funkčností, osobitost a velkou míru kvality.

Výrobní program vybavení koupelen pro náročné vyniká mimořádným smyslem pro detail. Je z něj zřejmé zaujetí pro trendy a schopnost splnit každé přání zákazníků volbou vysoce kvalitních materiálů, prvotřídním zpracováním, funkčností a komfortem. Série Xeno2 spojuje architektonicky jasnou formu se silou přírody. Nadčasový design, který přetrvá naši uspěchanou dobu.Tvůrce série, německý designér Robin Platt, pracuje jako návrhář průmyslové keramiky od roku 1999, kdy představil svou první kolekci pro značku Rosenthal. Za své návrhy získal Robin Platt mnoho ocenění a jeho výrobky jsou představené v muzeu V&A Museum v Londýně.


GEOMETRICKÁ PŘESNOST
Výjimečný design keramiky překvapuje geometrickou přesností společně s plynulým vnitřním prostorem umyvadel, jakoby obroušených vodu protékající po mnoho let. Zrcadla mají LED osvětlení, podsvícení spodní hrany se senzorem a obsahují zařízení proti zamlžování – i po horké koupeli nebi sprše není třeba zrcadla otírat a osušovat.


KOMFORTNÍ PRVKY
Skříňky se otevírají a zavírají na jeden dotek, díky mechanismu Tip-on. Pro lepší přehled slouží také LED podsvícení, které je součástí horní desky a je nasměrované do prostoru zásuvek. Ještě více úložného prostoru lze získat díky vysoké boční skříňce, která obsahuje nastavitelné poličky a praktické zrcadlo na vnitřní straně. Jako ucelená série obsahuje Xeno2 také závěsné WC a závěsný bidet v hranatém designu. WC je vybaveno inovativním systémem Rimfree® – mísa nemá splachovací kruh. Díky absenci nedostupných míst v míse se nemají kde tvořit usazeniny a bakterie, mísa se čistí snadno a bez nutnosti použití agresivních čisticích prostředků.
WC mísu lze splachovat pouze 4,5 litru vody, takže kromě úspory času šetří i vodu. K WC míse se dodává vhodné sedátko s komfortním pozvolným automatickým sklápěním. WC i bidet mají systém tzv. skrytého upevnění – po stranách keramiky nejsou viditelné žádné šrouby. Hladká plocha keramiky tak působí čistě a esteticky.

www.geberit.czzpět na seznam