Fascin[action]

Hlavním tématem expozice značky Hettich bylo inovativní a inspirující použití kování do nábytku, proto také dostala slogan Fascin[action]. K vidění byla řada vychytávek, nápadů a inovací.

Nás zde nejvíce zaujal ComfortSwing – inovativní výsuvný systém do myčky, který se po vysunutí současně zvedne. Výška koše je pak více ergonomická a pro uživatele mnohem příjemnější. Ve výsuvu nechybí Silent System, který zabezpečuje jemné a tiché zasunutí zpět do své původní polohy. Za tento počin dostala společnost mimo jiné i ocenění Best of the Best Interzum Award. Myčky s touto funkcí dodávají firmy AEG a Electrolux.

Mezi novinky, které přicházejí i do aktuální nabídky, patří Easys – kompaktní elektromechanický systém pro otevírání vestavěné chladničky bez úchytky. Díky svému vysokému výkonu otevře i dveře vysoké ledničky. Dveře spotřebiče se spolu s dvířky otevřou po lehkém zatlačení na čelní plochu skříně. Zavírání probíhá obvyklým způsobem, zde nepůsobí elektrická síla – prsty jsou tedy v bezpečí.

Líbil se nám také koncept do dětských pokojů, kde se kombinací kování TopLine, Big Org@Tower a InnoTech docílilo velmi efektního řešení. Palce nahoru dáváme za výsuvný přebalovací pult s odpadkovým košem na plenky.

Bylo toho však ještě mnohem více. Soubor všech nápadů najdete na tomto odkazu: https://goo.gl/QZHk2P

www.hettich.comzpět na veletrhy