Funkce a estetika uvnitř kuchyně

Vnitřní vybavení kuchyňských linek je stále důležitější téma. V dnešní době nejde jen o to, jak kuchyně vypadá na první pohled nebo zda je funkční, perfektní kuchyně musí vypadat dobře zvenku i zevnitř a samozřejmě perfektně fungovat. K tomu slouží řada „vymazlených“ kování.

Mezi ty, které na veletrhu Interzum vynikaly, patřily novinky německé značky Kesseböhmer. Ty se vyznačovaly velmi pěkným zpracováním a také moderní kombinací pravého dřeva a kovu. Spojení těchto dvou materiálů bylo hlavním tématem expozice.Některé produkty jsou sice studie a budou k dispozici později, ale nemůžeme si ukázku nechat pro sebe.

– Systémy do horních skříněk iMove, jež mají nově podnosy a zadní panely z pravého dřeva. Tento typ vnitřního vybavení umožňuje velmi snadný přístup k věcem v horní části skříňky, které by byly jinak obtížně dostupné. Ovládání je snadné a uživatelsky příjemné. Skvělá volba do kuchyní, kde je třeba uložit do horních částí běžně používané nádobí.

– Kombinace dřeva a kovu byla také nově na produktu Arena. Tento zásobník Arena select byl vyvinut pro použití v úložných kováních Kesseböhmer typu Tandem, Tandem solo a Convoy. Základem je zásobník s nízkou kovovou hranou opatřenou antracitovým lakem. Na kovové konstrukci jsou pak misky z pravého dřeva. Na výběr je oblíbený přírodní dub nebo jasan v tmavém provedení.

– Kování ideální pro potravinové skříně Tandem solo řeší mnohé. Tento systém se vysouvá automaticky při otevření skříňky a uživatel získá úplný přehled ze tří stran a snadný přístup k veškerému obsahu. Stejně jako předchozí výrobky, i zde je možnost kombinace se dřevem, což dodává kuchyni jako celku zcela jiný výraz.

– Přestože police nepatří mezi ideální systém ukládání, pro velké věci a krabice jsou vhodné. Většinou však nevyužijeme polici plnohodnotně, a tak se bude hodit kování Tandem Side. To je určené k instalaci na dveře. Policová sada má výškově nastavitelné podnosy a koše, které se přizpůsobí jakémukoli uživateli. V nabídce je v rozměrech pro výšky dveří 600, 800, 1100 a 1700 mm.

Výrobky značky Kesseböhmer dodává do České republiky společnost BeA CS, spol. s r. o.

http://www.kessebohmer.cz/

 zpět na veletrhy