Metalické a magnetické povrchy

Na veletrhu nechyběla ani expozice oblíbených laminátů Homapal, kam jsme se vydali hned na začátku prohlídky haly s materiály.

Jedním z hlavních témat byla prezentace velké referenční zakázky. Jednalo se o obklady stěn v novém obchodě společnosti Storck Welt pro její značku karamelových bonbónů Werther Original, který je nově otevřen v centru města Oberhausen. Zde úžasně ladí karamelová barva a chuť se zlatým dekorem č. 471-636.

Na expozici byla vidět celá škála kovolaminátů od stříbrných přes měděné, s odstínem champagne až po tyto zlaté. Kolekce jich skýtá celkem 90.

Nechyběla ani prezentace magnetických laminátů, jež jsou nyní na vzestupu. Tyto povrchy umožňují díky opravdovým kovovým plátům nést nejen papír, ale i těžší předměty, jako jsou lišty, police, nádobí a další prvky s magnetem. Barevnost této kolekce byla designéry oživena a nyní obsahuje celkem 18 různých odstínů. Zůstaly samozřejmě standardní barvy, které doplnily módní odstíny růžovo-fialové orchideje, žlutého manga, zeleného jablka a modro-tyrkysový odstín Maui.

Do České republiky dodává lamináty Homapal společnost DUET, s. r. o.

Jestliže máte zájem o vzorkovník, kontaktujte zástupce společnosti:

Ing. Vladimír Zahálka, tel. 777 755 297

Bc. Milan Zahálka, tel. 777 755 295

www.homapal.czzpět na veletrhy